KONST / Litografier / Färglitografi 15539428
nr 1553 9428
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
"Novembermyr", landskap, Signerad, provtryck. Färglitografi, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm.
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:42:22